Istniejemy od 1997 roku jako przedsiębiorstwo ze 100% kapitałem niemieckim zajmujące się obróbką metali . Początkowo posiadaliśmy kilka konwencjonalnych obrabiarek skrawających i zatrudnialiśmy kilku pracowników. W ciągu 10 lat naszej działalności kilkakrotnie zwiększyliśmy zatrudnienie, poziom techniczny maszyn i urządzeń oraz powierzchnię produkcyjną, socjalną i biurową przedsiębiorstwa. Posiadamy wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, która potrafi spełnić każde wymaganie obecnych i potencjalnych klientów dysponując odpowiednią wiedzą, innowacyjnymi obrabiarkami sterowanymi i programowanymi numerycznie, wysokiej klasy przyrządami kontrolno pomiarowymi oraz dobrze wyposażoną siecią komputerową z odpowiednim oprogramowaniem. Działalność prowadzona jest na nowoczesnej, przestronnej powierzchni produkcyjnej, socjalnej i biurowej. Ustawicznie realizujemy program unowocześniania procesów technologicznych w celu spełnienia wymagań klientów oraz zapewnienia wysokiej jakości i trwałości naszych produktów.

Zarządzanie odbywa się w oparciu o certyfikowany System Zarządzania jakością zgodny z PN EN ISO 9001 - 2001, efektywnie działający od 2004 roku.

Główny profil naszej produkcji stanowią narzędzia zużywalne oraz części zamienne stosowane w procesach technologicznych przemysłu motoryzacyjnego i innych branżach. Jesteśmy otwarci i przygotowani na uruchomienie i wdrożenie do produkcji nowych asortymentów narzędzi potrzebnych naszym klientom.

W celu zapewnienia odpowiedniej jakości naszych produktów dobieramy i oceniamy naszych dostawców zgodnie z ustalonymi kryteriami, na które może mieć wpływ również nasz klient.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Oczekujemy, że wzbudzi ona Państwa zainteresowanie i zaowocuje nawiązaniem współpracy.

Z poważaniem

Eugen Meller
Prezes zarządu " Eugen Meller" Spółka z o.o.